Kategórie
Uncategorised

Ako by mal vyzerať eshop, ktorý bude predávať

V posledných týždňoch zaznamenali viaceré e-shopy zvýšený nárast tržieb. Viaceré firmy museli práve kvôli koronakríze zatvoriť svoje obchodné prevádzky a všetku svoju energiu sústrediť na predaj cez eshop.

Ak ste ale doposiaľ nemali vlastný eshop a plánujete si ho dať vytvoriť, ako by mal vyzerať eshop, ktorý bude predávať?

Rýchle načítanie

Pomalé načítavanie samotného eshopu a jednotlivých kategórií, podstránok môže vášmu podnikaniu skôr uškodiť, ako pomôcť. Pri plánovanej tvorbe eshopu urobte všetko pre to, aby sa váš eshop rýchlo načítaval. Ak sa váš eshop bude dlho načítavať a kým sa zákazníci prekliknú na požadovaný produkt, môže ich to odradiť od nákupu cez váš eshop.

Ak chcete predávať a chcete navyšovať svoje zisky, s pomalým webom to rozhodne nepôjde. Takto môžete prísť o zákazníkov, ktorí uprednostnia radšej konkurenciu.

Najmite si firmu, pre ktorú bude vytvorenie novej web stránky hračkou, pretože sa zaoberá práve vytváraním web stránok pre živnostníkov, malé, ale i stredné firmy. Zabezpečiť ho vedia pre kohokoľvek, kto potrebuje vlastný web a eshop.

Kvalitný popis a fotografie produktov

Ako by mal vyzerať eshop, ktorý bude predávať? Už pri tvorbe web stránky je veľmi dôležité dbať predovšetkým hlavne na obsahovú stránku. Platí to aj pri tvorbe eshopu. Ak chcete, aby váš eshop predával, aby sa vám tržby zvyšovali, potrebujete kvalitný popis produktov a aj kvalitné fotografie produktov. Ak sa potencionálny klient dostane na váš eshop a pri konkrétnych produktov, ktoré si vybral, nebude obsahovo kvalitný popis a fotografia, ktorá by reálne zobrazovala predávaný produkt, rozhodne sa odísť z vášho eshopu a uprednostní vašu konkurenciu.

Odporúčame vám preto nájsť si skúseného copywritera a fotografa, ktorý vám napíšu dobré popisky k produktom a kvalitne odfotia predávané produkty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *